[personal profile] tymofiy

11.6% користувачів мають українську версію Firefox (110 тис. користуються інсталятором, плюс 45 тис. пакетом перекладу).

11.8% відвідують українську Вікіпедію.

Завжди українською твітять 12,5% (10 тис.) твітерян.

Також цікаво що дані Яндекса по пошуку дають трохи вищі відсотки.

Date: 2010-11-29 16:33 (UTC)
From: [identity profile] tymofiy.livejournal.com
ну і це, само собою. Далі на цикл.

Date: 2010-11-29 17:38 (UTC)
From: [identity profile] dalekiy-obriy.livejournal.com
цикл не зовсім круглий, бо ті хто редагують є лише підмножиною тих, хто читають (хоча інколи є враження, що є редактори що і не читають зовсім :))
в мене таке варження, що є декілька головних проблем в редакторів укр. вікіпедії (які майже не або не так сильно присутні в рос.):
1) чубитися через освітлення події (сині/оранжеві, голодомор тощо) — це ще більш-менш зрозуміло, хоча ресурсів від’їдає дофіга
2) чубитися через укр. мову (прикладом може бути стаття «зневадження» — замість того щоб додавати і покращувати інші статті, на цю ненайгіршу статтю приходять постійно і редагують термін і коментують, та й то й же гелікоптер/вертіліт далеко не пішов)
3) висвітлювати свою вулицю, себе, свого дядька — пам’ятаю хтось там довбав десятки статей в день по вулицях якогось міста, кому воно до біса потрібно невідомо

я там декілька своїх статей намагався підтримувати в хорошому стані і аргументувати, якщо були питання, але ентузіазм в мене вже майже весь пропав, здається я це кину

Date: 2010-12-01 15:33 (UTC)
From: [identity profile] vityok.livejournal.com
Кидати не треба, бо тоді описане коло стане ще вужчим. Краще розкажіть про статті, які ви намагаєтесь захистити, і які з ними проблеми.

Стосовно серійної заливки одноманітних статей: у всіх майже вікіпедіях є статті про зірки в тисячних кількостях. Робиться це й, зокрема, для того, аби накрутити лічильник. Так чи інакше, але 244 тисячі статей звучить куди солідніше, аніж 100. Я не зовсім таке підтримую, але що поробиш...

Date: 2010-12-01 18:15 (UTC)
From: [identity profile] dalekiy-obriy.livejournal.com
Я не дуже намагаюсь захищати, але мій інтерес перетинається на ІТ і українській термінології, тому інколи я намагаюсь давати статті використовуючи новішу (нерадянську) термінологію; при цьому я намагаюся подавати досить ґрунтовні статті, наповенням порівняні з англійським варіантом (а не два рядки для висловлення свої думки і накручування лічильника)
Але якщо потім будуть приходити і міняти зневадження на відладку, а гелікоптери будуть міняти з вертолітами по декілька разів туди-сюди і ставити позначки діал. без гарного обґрунтування, замість того щоб зайнятися чимсь кориснішим, то мій інтерес на цій ділянці, беручи до уваги, що написання хорошої статті (яку потім буде спотворено) з більшості тем в ІТ займає десь по півгодини, буде логічно випаровуватись.

Date: 2010-12-02 10:06 (UTC)
From: [identity profile] vityok.livejournal.com
Оскільки вже зайшла мова про різне таке всяке, допоможіть, будь ласка зі статею:
http://uk.wikipedia.org/wiki/Витік_дипломатичних_телеграм_США

Date: 2010-12-02 20:32 (UTC)
From: [identity profile] dalekiy-obriy.livejournal.com
а яка саме допомога потрібна?

Profile

tymofiy: (Default)
Tim Babych

Tags