[staff profile] karzilla posting in [site community profile] dw_maintenance
We are planning to do a code push late this weekend, at approximately 8pm PDT / 11pm EDT / 3am UTC on Sunday, Apr 30 (or May 1 for you transatlantic types.).

I don't have a list of changes for you yet, but most will fall into the following categories: things users have complained about to support volunteers, things support volunteers have complained about to developers, things [staff profile] denise has complained about not working the way she expects them to (and as we all know, The Boss is Always Right), and things that were printing warnings over and over in the production server logs, making it hard to spot when less frequent, more urgent errors were being printed. Oh, and also all the unused code I ripped out at the roots, which if you notice that, I did it wrong.

To sum up: we are rolling out a bunch of requested changes, so thank you all for your feedback!

If you're new to Dreamwidth and interested in tracking our development process, our commit logs are published to [site community profile] changelog and [community profile] changelog_digest, and every month or so, one of our volunteers will translate those often-cryptic entries into witty, informative code tours! The most recent one was published on April 1, so we're about due for a new one. Hint, hint.

We'll update here again to let you know when the code push is imminent!

про щеплення

27 Apr 2017 18:55
[personal profile] maryxmas
[personal profile] maryxmas
проанонсували тут цікавий і корисний захід-- про ілюзію світської держави в Україні.
але анонс російською.
я не могла втриматися і запитала, чого російською. воспослєдовала дискусія:

palto1

palto2

palto3

palto4

оця от Віолетта типу журналістка, працює на тіпа-дєвочковий тіпа-профеміністський тіпа-український ресурс, на якому практично всі тексти російською, на що я вже кілька разів намагалася звернути їхню увагу -- незважаючи на українське прізвище, схоже, українською не володіє, і не хоче.
я вже мала з нею клопіт -- в нас є закрита фемспільнота для обговорення особистого досвіду. і вона туди в пряме порушення правил тягнула і тягнула посилання на їхній ресурс. після трьох попереджень я її звітам виключила. щоб ви не сумнівалися, вона подавала заявку знову. ще двічі.

зі.
мені ніколи не зрозуміти, як люди, які захищають права ЛГБТКІА, можуть бути настільки глухими до порушень прав україномовних.

я, правда, так само ніколи не зрозумію, як вони можуть ігнорувати мізогінію в своїх лавах -- і як україномовні можуть ігнорувати порушення прав жінок.
але то я.
[personal profile] maryxmas


він виглядає як бомж, який спить на лавці -- і тільки дірки від гвіздків на ногах видають, хто це насправді.
встановили цю скульпутуру навпроти церкви в багатому районі.
багатії намагалися викликати поліцію.
[personal profile] maryxmas
більше інформації тут

між іншим, нам би геть не завадив пристойний український переклад цієї серії -- той, що я читала 20 ркоів тому, був шикарно перекладений російською перші три томи, а потім там видавництво накрилося мідним баняком, і решту видавало інше видавництво з іншими перекладачами.

злобна жаба

25 Apr 2017 17:34
[personal profile] maryxmas


(прямо як росйськомовні, коли чують про українзацію громадського простору.)
[personal profile] maryxmas
подивіться це відео.дядько з легкістю визнає, що він продав у сексуальне рабство десь до п"яти тисяч неповнолітніх дівчат -- яких він і його поплічники крадуть в родин -- і тих, кого не вдалося продати, або вони намагали втекти -- вбивають і хоронять.
він навіть не пам"ятає, чи він їх вбив чотири сотні -- або вже ближче до п"яти сотень.

маленьких дівчат.

я звертаюся безпосередньо до чоловіків -- якщо ви ходите (чи ходили) до жінок в проституції -- пам"ятайте: ваші гроші йдуть і на це теж.
ви гвалтуєте живих людей за гроші -- і спонсоруєте масових вбивць дітей.

якщо ваші друзі-чоловіки ходять до жінок в проституції -- вони гвалтують живих людей за гроші.
і своїими грішми підтримують гвалтівників і вбивць дітей.

якщо ви підтримуєте легалізацію проституції -- ви підтримуєте тих, хто продає дітей в сексуальне рабство.

і в мене нема юзерпикчи, яка б передавала мою лють і ненависть.
[personal profile] maryxmas
я минулого тижня проводила частину тренінга для тренерів однієї великої громадської організації. розповідала їм про фемінітиви.
під час презентації результатів вправи один з учасників попросив слова і сказав, що коли свого часу йому доручили викладати курс про гендерну теорію, він не знав, де брати матеріали. і тоді знайшов мої статті і мій жж і вже звітам знав, куди рухатися. за що він мені дуже вдячний.
це було так несподівано і так приємно.
це означає, що мої зусилля недаремні.
[personal profile] maryxmas
вчора мене обізвали націонал-феміністкою і звинуватили в тому, що я не приймаю інтерсекційності (і через те якась пані пішла з фемінізму-уа).
сьогодні мене звинуватили в расизмі.
[personal profile] maryxmas
11-та стаття Конституції Української Народної Республіки визначала: "Ніякої ріжниці в правах і обов'язках між чоловіком і жінкою право УНР не знає".

звідси

Profile

tymofiy: (Default)
Tim Babych

Tags