[personal profile] tymofiy
Отже, безпекові та мілітарні служби урядів землі задетектили інопланетян. Не глобальне потепління, котре чи буде чи не буде і неясно від чого, не маніяк-диктатор з ідейками щодо світового панування, не яка-небудь африканська смертельна епідемія — а натуральних, блін, лупатих інопланетян з бластерами. Котрі вилазять з летючих тарілочок і роблять тими бластерами піу-піу.

Що роблять у цих критичних обставинах світові уряди?

Прааавильно. Вводять санкції. Глушать інфу про вторгнення, щоб не допустити фінансової кризи та падіння біржових індексів. Ну і створюють спільний комітет, бо хтось же має бути відповідальний за стабілізацію обстановки.

Оскільки тема засекречена, політичних плюсів на ній заробити важко, то й фінанси комітету дають за залишковим принципом. На шалені очі комітетчиків «а як же нам воювать?!» — серйозні дяді у костюмах розводять руками, і радять звертатись до волонтерів бути економними. Тим більше що вам багато і не треба, ви ж не думаєте про прилетіти ловити інопланетян цілим полком? Маленької групки спеців вам же вистачить? Щоб без шуму. Ну от.

Тих хто зривається і кричить, що там же, блін, Чужі лізуть, один одного страшніші, обзивають панекерами просять не розводити емоції і дивитись ширше.

Звіти, однак, просимо надавати вчасно. І в разі, недайбох, якихось ворожих нападів, давати рішучу відсіч. Причому без громадських втрат. Бо команда інфоприкриття лупоокі трупи і інопланетні боєві роботи прибере без сліду, а сотні жителів, що вже ніколи не подзвонять близьким — таки сховати не виходить. І тоді вам і ті копійки що були уріжуть. Будете трофейним добром воювати і якісь гендлі крутити.

Тим більше що ці ваші істерики про Галактичну Імперію Зла — то для дітей. Приходили вони вже до нас. В галстуках, в костюмах. Очі тільки трохи дивні, зате комерційні пропозиції цікаві.

Врешті-решт «народ стомився від війни», і було укладено мирні угоди, завдяки яким дурну конфронтацію з дружнім народом Етералів замінить спільний поступ у щасливе майбутнє. «Цвіти наше Земле щаслива і сильна, в Зірковім Союзі ти щастя знайшла».

---

Минуло двадцять років. Завдяки галактичним технологіям будівництво, медицина, зв'язок, промисловість стрибнули на двісті років вперед. Кой-де на узбіччі цивілізації неспокійно, але хто на те зважає.

І от зненацька з'являється… Летюча. Повстанська. База. XCOM-2. Котра наносить удари тут і там, підкопуючи стабільність нового суспільства. І яку, от диво, господарям Землі ніяк не вдається знайти. «Маскіровка хороша», ну що ти вдієш. А то було якраз збирались їх захопити, і, от халепа, повстанці знову втекли. І атомною бомбою туди лупанути якось не вийшло.

Ну що тут поробиш. Невловимі месники. На летючому авіаносці. Літають на запасах палива з бензоколонок. Воюють зброєю, котру вони намастирили по кущах.

Відповідь на питання «хто ж такі ці хвацькі борці-з-інопланетною-навалою-20-років-потому?» можна отримати якщо спитати: а за що вони борються? Яка буде перемога?

«Смерть інопланетним загарбникам!», то ясно. Тобто, в разі успіху повстання, Етералів, мутонів та сектоїдів не стане. Ок. Поліцейські сили Народної Республіки Земля перейдуть на сторону народу і будуть реформовані. Ок. А хто лишиться керувати містами і континентами?

Колаборантська адміністрація, хто ж ще. Вправні професіонали. Міцні хазяювальники.

От вам і звідки у повстанців пальне, бабло, зброя, підтримка, невловимість.

Кілька десятків років якраз той строк щоб креольська еліта, звична до нового світу, виросла, продвинулась, і вирішила правити без тих пихатих старих пнів із Центру. Процес креолізації еліти йде тим швидше, чим менше у них з тим центром зв'язків. А в данному ж випадку їх, схоже, якраз і не було взагалі.

Good luck, Commander.

Також вам знадобиться чуйка уловити момент, коли саме боротьбу проти злочинної влади слід оголосити успішно завершеною.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

tymofiy: (Default)
Tim Babych

Tags